Mimozemská housenka a tanier

01. 05. 2009 | † 25. 12. 2010 | kód autora: QMs

_frisbee__by_sereneworxPoprvé jsem zužitkovala létající tanier, který mi dal Vojta poté, co ho na Majálesu chytil (když si jeden z moderátorů hrál na předčasného Santu). Obyč házení s ním vypadá strašně primitivně, ale člověk by neřekl, jaké to vyžaduje speciální zákroky a podobné vymoženosti, které jsme dnes s Rose vymýšlely a zkoušely. A jakou srandu přitom zažijeme. Nevypadalo to však tak, že jsme si my hrály s talířem, ale on s námi, protože si vážně dělal, co chtěl - tu se náhle zvedl, tu prudce zatočil, tam zase prudce klesl... Ale jo, ke konci už jsme si s ním začaly rozumět.

Viděli jste někdy housenku, která se jen tak vznášela ve vzduchu a občas se zakroutila? Bez vlákna? Nejdřív jsme si myslely, že visí na vlákně, ale když jsme do ní foukali - přímo na ni - protože se nebezpečně přibližovala k nám, ani to s ní nehlo či naopak přiletěla ještě blíž. O_o

th_46Co jste vlastně dělali na prvního máje? Celý den jsme s Rose tak trochu totiž prozkoumávaly terén, jestli bychom náhodou nenarazily na nějaké dva svobodné, pěkné, vtipné, chytré, apod. chlapce, kteří by také obdivovali krásu rozkvetlých třešní, a střetly jsme se v ulicích s těžkou bídou. To byli úplně všichni zalezlí doma, aby se nemuseli dívat na cicmající se páry - které venku, mimochodem, žádné nebyly? Ale no tak, vždyť bylo tak krásně!

Že by to byl následek invaze mimozemských housenek?


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.