Den osmý.

28. 05. 2008 | † 25. 12. 2010 | kód autora: QMs

Středa, 21.5.08

Ten zlý den nastal. Protože se vstávalo ve 3h, abychom stihli ještě poslední záležitosti jako dobalovat, hledat ztracené věci atd., někteří nešli spát vůbec a podle toho to také dole ve vestibulu, kde jsme měli ve 3.55 sraz, vypadalo - samé znavené a otrávené tváře. Nedivte se nám. Spali jsme sotva pár hodin, čeká nás děsná cesta a ten úžasný týden, který jsme v Calelle spolu strávili, je nenávratně v tahu.
Únava, hlavní znak cesty domů. Pospávalo se v buse na letiště, na letišti, v letadle a následně ve vlaku do Ostravy. Někteří přišli domů a to první, co udělali, bylo svalení se do postele a vyspávání do aleluja...

Pro mě osobně byl návrat domů šok. Pryč ze slunné Calelly, od svobody, zábavy a pobytu s přáteli do té šedé, chladné (doslova, prý v ČR pršelo už 3 dny v kuse) reality. Kde je moře, kde je teplo, smích a otevření Španělé? Zbytek týdne jsem se vznášela v jakési melancholii a jediné, co jsem chtěla, byl návrat zpátky do Španělska. Teď už jsem zajela do starých kolejí a na Calellu 2008 budu dlouho, dlouho vzpomínat s láskou. (Samozřejmě mám v plánu si to zopakovat. Někdy. Co nejdřív. Snad. A nejlépe se Soudruhy a celou partiou, že, lidi? )

reality_by_anaRasha.jpg


Děkuji všem amigos, kdo byli ochotni číst mé vzpomínky, které jsou pro mne tak důležité a zanechali nějaký koment. Přeju vám, abyste také zažili podobnou výjimečnou akci - brzy Třeba se dočkáme dalších netových deníků z cest.
Opaline

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.